Multilingual

Cognitive Behavioural Therapy

Psychologist

/ Psychotherapist

O mnie: psycholog / psychoterapeuta w Warszawie

Jestem psychologiem, który pracuje w oparciu o techniki szkoły poznawczo-behawioralnej. Urodzona z matki Polki oraz z ojca Holendra. Wychowywałam się w środowisku międzynarodowym, w różnych krajach i kulturach.

 

Ukończyłam szkołę w systemie francuskim (Lycée Français à l´étranger), studiowałam w Belgii, Holandii, Portugalii i w Polsce. Dyplom z psychologii (tytuł magistra) obroniłam w roku 2011 na Uniwersytecie w Maastricht (Holandia) na Wydziale Psychologii i Neuropsychologii. Dyplom napisałam w oparciu o badania przeprowadzone na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie kończę doktorat na Wydziale Psychodermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz 4-letni program w Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej w Warszawie.

 

Pracuję z dorosłymi, którzy szukają pomocy, zrozumienia i wsparcia, jak i również z tymi, którzy znaleźli się w trudnej i stresowej sytuacji.

 

Moje doświadczenie życiowe, możliwość przebywania w różnych kulturach (mieszkałam w Holandii, Belgii. Anglii, Portugalii, Hiszpanii oraz w Polsce) wpłynęło na to, ze jestem wyrozumiała i otwarta na różne sytuacje, które potrafię  analizować z rożnego punktu widzenia bez ocenienia. 

 

Udzielam pomocy w różnych językach: polskim, holenderskim, francuskim i angielskim. Języki te znam biegle, jak i również mentalność oraz kulturę poszczególnych krajów. Dodatkowo posługuję się portugalskim, hiszpańskim i niemieckim.